Podkopná Lhota - FC ZUBŘÍ - 1:0 (1:0)

09.08.2010 22:39

Fotbalisté Zubří nepředvedli v prvním poločase na hrbolatém hřišti v Trnavě optimální výkon a na inkasovanou branku z 18. minuty již nedokázali zareagovat. Domácí se šťastným odrazem míče po standardní situaci dostali do výhodné pozice a nezaváhali – 1:0. Po obrátce se hosté zlepšili. Byli více než vyrovnaným soupeřem, ale zradila je koncovka. Domácí brankář vychytal v největší možnosti Jaroslava Mičkala. Dále si na něho nepřišli Hejný a hlavičkující Jiří Raždík. Dobré mířidla měl obávaný střelec Jurajda, ale domácí strážce svatyně skvělými zákroky změnu stavu již do konce utkání nepřipustil.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Jiří Raždík, Tichý, Demko (55. Mičkal) – Pavlíček (75. Hejný), Jurajda, Roman (60. Jan Pavlica), Šustáček – Frňka, Drda.

(zdoj:                                                                                                                        ( zdroj: valasskydenik.cz)