PODKOPNÁ LHOTA - FC ZUBŘÍ - 5:2 (3:0)

25.10.2011 15:24

Po domácí porážce od Juřinky i tentokrát umřeli fotbalisté Zubří na fotbalovou krásu. Celý zápas měli míč více pod kontrolou. Jejich střelecká produktivita značně pokulhává. Ve 25. minutě nestačil náhradní brankář Jurka, který nahradil nemocného Barabáše na hlavičku po přesně centrovaném míči – 1:0. Ve 27. minutě trefil Drda tyč domácí branky. Ve 29. minutě inkasovali z dorážky hosté podruhé – 2:0. V 36. minutě byli hosté zralí na ručník, domácí z třetí šance opět po hlavičce udeřili – 3:0. Ve 41. minutě nedal naději do druhého poločasu svou nevyužitou šancí Jaroslav Mičkal. Po přestávce se obraz hry nezměnil, Hosté hráli a domácí stříleli branky. Ze dvou střel za celý druhý poločas měla domácí Lhota stoprocentní úspěšnost. V 70. minutě propálil vše, co mu stálo v cestě Drda – 3:1. V 73. minutě mohl na drama zadělat po brejku Ivo Roman. V 79. minutě se Jurka marně natahoval po střele z dálky – 4:1. V 81. minutě vstřelil svou druhou branku po individuální akci Drda – 4:2. V 87. minutě skončil v hostující síti tečovaný přímý kop a smůla pro hosty byla dovršena vrchovatou měrou – 5:2.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 70. a 81. Drda

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Jurka – Šustáček, Berka, Jiří Raždík, Václav Frňka – Krupa, Jaroslav Mičkal, Pavlíček, Libor Raždík – Ivo Roman (76. Pavlica), Drda.