PODLESÍ - FC ZUBŘÍ - 0:1 (0:1)

12.09.2015 11:58

Druhý pátek fotbalistům Zubří tentokrát vyšel. Byli to hosté, kdo v ofenzivním zápase narozdíl od domácích dali branku. Ke třem bodům jim pomohla také čerstvá posila z Vigantic Robin Kalod.
„Trochu jsme se oproti zápasu s Horní Lidčí zlepšili, ale zase jsme nedali branku a na body nedosáhli. Dostali jsme po odraženém míči lacinou branku. Ve druhém poločase jsme soupeře zmáčkli, nastřelili několikrát břevno a tyč, ale nebylo nám přáno. Dostali jsme oproti jedné soupeře pět žlutých karet. Rozhodčí Karlík byl slabý. V závěru ukončil zápas v nastavení v čase 89:40. Když jsme se ho ptali proč nenastavil, jen se smál. Samozřejmě se strhla slovní přestřelka a po závěrečném hvizdu to bylo vyhrocené,“ komentoval zápas domácí trenér Miroslav Dočkal.
„Po posledních zápasech se na nás snesla ze strany fanoušků oprávněná kritika. Něco jsme si řekli, že se vrátíme k zodpovědnémnu fotbalu ze začátku sezony, když nemáme typově hráče, abychom soupeře od začátkU utkání přehrávali. Chtěl bych poděkovat jak Viganticím za vstřícné jednání a pak také našemu manažerovi Robertu Jurajdovi, že se podařilo v týdnu posílit o Robina Kaloda, který nám v dnešním zápase hodně pomohl. Bojovali jsme dneska a měli i štěstí. Když vyslal těžkou střelu na mokrém terénu Libor Raždík a míč vyrazený brankářem uklidil do sítě Karel Drda, rychle jsme vedli. Kdyby si Radim Vokáč v brejku ještě v prvním poločaase neukopl balón, mohli jsme vést i více. Ve druhém poločase jsme byli pod tlakem a měli notnou dávku štěstí. Ale i já mohu být nespokojený s tím, že jsme mohli přidat další branky. Mnoho nechybělo šanci Pavlíčka a únikům Vokáče. Tři body samozřejmě bereme,“ dodal za Zubří jeho trenér Martin Nerád.