PODLESÍ - FC ZUBŘÍ - 1:0 (0:0)

14.05.2015 10:19

Podlesí herně proti Zubří neoslnilo, ale na tři body to nakonec stačilo. Hosté převedli sympatický výkon, ale pohořeli v koncovce. Podlesí potrestalo jednu ze dvou chyb hostující defenzívy. Podlesí mohlo vést již v prvním poločase zápasu, ale Rybenský trefil pouze na čáře bránícího hráče Barabášovy branky. Hosté hráli na brejky a pozornou obranou pacifikovali domácí nákopy. Drda s Pavlíčkem nadějné akce nedokončili a Libor Raždík totálně pokazil přečíslení třech na osamoceného brankáře Nosálka. V 65. minutě po autovém vhazování našel Rybenský přihrávkou pod sebe Bělockého a domácí šli do vedení. Měl to být asi remízový zápas, ale Pavlíček, Jež ani Viktor Frňka s Drdou nevyvedli Zubří ze střelecké bídy.
„Podali jsme tentokrát lepší výkon než proti Hrachovci. Až na dvě chyby jsme dobře bránili a nutili domácí k nákopům. Podlesí bylo překvapeno naší aktivní hrou, ale rozhodla to nakonec jedna chyba,“ hodnotil porážku trenér Zubří Martin Nerád.
„Řeknu to takhle. Radši bych dnes prohrál po atraktivní hře, než vyhrát s takovou bídou. Vidíme se na prvním místě a jako by nám to svazovalo nohy. Místo kombinační hry plné pohybu a prolínání se, se poslední zápasy uchylujeme k nákopům a nedívá se na to pěkně,“ byl až překvapivě kritický domácí trenér Miroslav Dočkal.

Sestava Zubří: Barabáš – Majer, Jiří Raždík, Bortl, Berka – Pavlíček, Libor Raždík, Polách, Frňka – Drda, Jež. (Střídali: Bublík, Škrobák).