FC ZUBŘÍ - PODLESÍ - 5:0 (4:0)

25.08.2014 20:33

Domácí vlétli do zápasu jako uragán a ve 12. minutě vedli 3:0. Jurajda vymetl šibenici, pak našel Filgase a knokaut pro hosty ukončil Karel Drda přesným skluzem. Zubří nemělo dost a Podlesí bylo zralé na ručník. Drda s Filgasem nedali další šance, ale ve 41. minutě přišel po chybě Nosálka první přesný lob Drdy a jeho druhá branka v zápase. „Po přestávce jsme hráli bojácně, zbytečně jsme upustili od aktivity a už tolik nehrozili z rychlých útoků, což je nám vlastní," mírnil po zápase euforii domácí trenér Martin Nerád. Filgas s Drdou měli sice dvě šance, ale pak hrálo Podlesí. Hostům byl odepřen pokutový kop a další šance ke vstřelení alespoň čestné branky nedali. A tak dalším lobem na Nosálka dokončil hattrick Drda a Podlesí vyfasovalo rukavici.

BRANKY: 12., 41. a 68. Karel Drda, 4. Jurajda, 6. Filgas.

ZUBŘÍ: Jurka – Frňka, Tichý, Barabáš, Polách – Pavlíček, Jurajda, Libor Raždík, Krupa – Filgas, Karel Drda. (Střídali: Tomáš Majer, Pavlica, Jiří Drda, Berka).