SK LUKOV - FC ZUBŘÍ - 0:1 (0:0)

24.04.2012 18:58

Hodně nečekané vítězství vezou Zubřané od zachraňujícího se Lukova a dokonce přežili dva pokutové kopy. Hosté začali zápas dobře a již v úvodu se ocitl v šanci Krupa. Domácí si ale potom vytvořili tlak a hostující obrana zahrála ve 33. minutě v pokutovém území rukou. Následovala první penalta pro Lukov. Domácí střelec trefil břevno a míč dopadl na čáru a ven. Hned na počátku druhé půle měl velkou šanci L. Raždík, ale neprostřelil brankáře. Po hodině hry domácí trefili břevno Barabášovy branky. Hosté zahrozili šancí Pavlíčka a Krupy. Dočkali se v 70. minutě. Akci vymyslel Roman a nabil Šustáčkovi. Jeho střela ze 13 metrů skončila přesně u tyče – 0:1. Domácí závěrečný tlak vystupňovali a po faulu Pavlici přišla v 85. minutě druhá penalta. Gólman Barabáš se ale vyznamenal a střelu z puntíku lapil. Frustrovaní domácí mohli prohrát větším rozdílem, ale v závěru Jasoněk do jasné šance Krupovi špatně přihrál.

BRANKA: 70. Šustáček.

ZUBŘÍ: Barabáš – Pavlica, Jiří Raždík, Ticháček, Václav Frňka – Pavlíček (88. Demko), Roman, Libor Raždík, Šustáček – Jasoněk, Krupa (80. Polách).