SK VIZOVICE - FC ZUBŘÍ - 1:3 (1:1)

07.04.2011 11:01

Nejlepším možným způsobem vstoupili fotbalisté Zubří do jarní části mistrovských soutěží. Přivezli si všechny body z Vizovic. Dokonce tam mohli vyhrát mnohem výrazněji, jenže to by museli proměňovat svoje šance a především soupeře v ten pravý moment dorazit. Právě to se Zubřanům nedařilo. Začátek hostům vůbec nevyšel a hned dvakrát zachraňovali nebezpečné situace na vlastní brankové čáře. První gól naopak vstřelili domácí, kteří po čtvrthodině hry míč doslova dotlačili za brankovou čáru – 1:0. Naštěstí pro Zubří se prosadil hned ve 30. minutě nejlepší střelec soutěže Jurajda a bylo vyrovnáno. Další gólový moment přišel pět minut po přestávce. Krupa krásně prohofil míč z vlastní poloviny mezi beky domácích a pronikajícího Drdu srazil gólman. Z penalty se Jurajda nemýlil a Zubří vedlo 2:1. Poslední a rozhodující úder přišel v 78. minutě. Nejlepší hráč utkání Drda dal třetí branku svého týmu a o majiteli bodů bylo rozhodnuto. Zubří si odvezlo cenné tři body, ale také poučení, že kdyby soupeře dříve a efektivněji dorazilo, mohl být zápas mnohem klidnější.

Branky FC Zubří: 30. Jurajda – 1:1, 50. Jurajda pen. – 1:2, 78. Drda – 1:3

zdroj: valasskydenik.cz