SK VIZOVICE - FC ZUBŘÍ - 2:1 (1:1)

05.10.2011 12:44

Zubří si připsalo výsledkový i herní výpadek a dopřálo tak poslednímu celku tabulky oslavit první vítězství. Do 20. minuty i díky brankáři Barabášovi přežili hosté dvě možnosti domácích. Ve 20. minutě volala po penaltě akce faulovaného Jurajdy. Od té doby začali hosté bojovat s nepřízní trojice rozhodčích. Ve 25. minutě vysunul Jurajda Drdu, a ten zahrál domácímu brankáři na housle – 0:1. Ve 32. minutě ztratili hostující obránci míč a Dvořák srovnal – 1:1. Po přestávce začali lépe hosté. V 50. minutě unikal sám na domácího brankáře Drda, ale jeho regulérní branka nebyla asistentem rozhodčího uznána pro ofsajd. To nervově nevydržel stoper Tichý a byl za kritiku hlavního rozhodčího vyloučen. V deseti hosté vyklidili pole. Rozhodující branka padla v 75. minutě po rychlém kontru Vizovic, na jehož konci byla přesná trefa Veleva na konečných 2:1.

Branka FC Zubří: 25. Drda

Sestava FC Zubří: Barabáš – Šustáček, Berka, Tichý, Václav Frňka – Krupa, Libor Raždík, Mičkal, Pavlíček – Drda, Jurajda (70. Pavlica).