SLAVIČÍN "B" - FC ZUBŘÍ - 1:1 (1:0)

06.09.2011 13:41
Zubří ještě ani k jednomu utkání v sezoně nenastoupilo kompletní. I tentokrát to hlavně v prvním poločase bylo znát. Za ten druhý si po velkém zlepšení zasloužili plný bodový zisk a nebyli k němu daleko. Slavičín začal velmi aktivně a po celou první půli měl výraznou herní převahu. Do opravdové šance se dostali domácí jen jednou a byla z toho vedoucí branka. Ve 40. minutě vydláždili klasickou českou uličku, Barabáš musel vyběhnout, ale na kličku unikajícího hráče nestačil – 1:0. Hosté naznačili, že jim není osud utkání lhostejný ve 44. minutě, kdy Ivo Roman vystřelil a za překonaného brankáře zaskakoval na brankové čáře obětavý obránce a míč uklidil do bezpečí. Po přestávce vyběhli hosté jako zcela vyměněný celek. Najednou byli u všeho o krok dříve a vyhrávali osobní souboje. Hned z první šance druhého poločasu srovnali. Robert Jurajda obešel tři protihráče a nadýchaným obloučkem za obranou našel Ivo Romana. Jeho křižná hlavička zaplula do šibenice domácí branky – 1:1. Zubří narostla křídla a Karel Drda mohl dva své úniky přetavit ve vedoucí branku. Do podobné situace se dostal i Mičkal, ale také neuspěl. V 88. minutě zhasla naděje hostů na výhru definitivně. Jurajda trefil totiž pouze břevno branky Slavičína, a tak Zubří bralo pouze bod. BRANKA FC ZUBŘÍ: 48. Ivo Roman. SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Jiří Raždík, Pavlíček – Libor Raždík, Jurajda, Mičkal, Drda – Ivo Roman (70. Šustáček), Krupa.