STARŠÍ PŘÍPRAVKA: FC Zubří - TJ Zašová 5:6 (3:3)

22.09.2015 08:34

Branky FC Zubří: Rádsetoulal Adam 3, Bumbala Petr , Diviš Karel

V nedělním poobědovém čase jsme na našem hřišti přivítali kluky z nedaleké Zašové. Začátek utkání se nám příliš nevydařil a již po čtyrech minutách jsme prohrávali 0:2. Soupeř, nabuzen příznivým stavem, hru v těchto chvílích ovládal a vzal nám vítr z plachet, který však dul zatím pouze v šatně před zápasem... Postupem času jsme se ze šoku vzpamatovávali a po snížení na 1:2 a poločasových 3:3, byla již hra vyrovnaná a plná napětí a šancí na obou stranách. V druhém poločase jsme inkasovali po hrubých a především hloupých chybách před naši bránou a hosté byli stále o krok napřed. Navíc velké množství zahozených šancí z naší strany, nám naději na bodový úspěch přinést nemohly. Závěrečný tlak a gólová šance Diviše v posledních vteřinách jen celou situaci potvrdila. Našim borcům nevyčítám tentokráte snahu, naopak je za nasazení chválím. Klukům ze Zašové gratuluji, hráli pohledný fotbal a myslím, že utkání se přítomným muselo velmi líbit. My snad zvedneme hlavy a hned v příštím utkání na Dolní Bečvě urveme tři body. Přiznávám, ze po čtyřech odehraných utkáních jsem počítal s větším bodovým ziskem, než je stávajících šest bodů.

Fotbalové zdar, tomu zuberskému pak zvlášť !