STARŠÍ PŘÍPRAVKA :TJ Rožnov pod Radhoštěm - FC Zubří - 4:8 (2:5)

28.10.2015 20:19

Branky FC Zubří: Bumbala Petr 4, Rádsetoulal Adam 4
Dnes nás čekal lídr tabulky z Rožnova a my jsme si v šatně řekli, že Rožnov jedeme vyloupit. Čekal nás však vynikající mančaft, který ovšem byl o dva hráče v základu oslaben, ale nic to neubralo na kvalitě rožnovské hry, která sází na souhru a rychlý přechod po zisku míče. Ale o této síle Rožnovu jsme věděli a právě proto jsme od prvotních okamžiků hráli vysoký pressing, aby jsme sílu protivníka v zakládání akcí eliminovali.A nám se to dařilo naprosto skvěle. Po dvanácté minutě jsme jíž vedli 4:0! Rožnov se do té doby dostával jen do země nikoho nebo ke střelám ze střední vzdálenosti, kdy vynikající Pepa Mach všechny pokusy Rožnova zneškodnil. V obranné pozici jsme dnes nasadili Adama Hrabovského, který byl , jak se nakonec i ukázalo, důležitou skládankou jménem FC Zubří. Nádherně četl hru, podpořen Adamem Kolečkem, kluky z Rožnova k ničemu nepouštěli.
Po poločase však již karty byly rozdány jasně. Další dva kluci z RpR odjeli pomoci ml.žákům a tak dostali prostor naprosto všichni, včetně malinkatého Ondřeje Diviše a utkání se v náš prospěch dohrálo.
SESTAVA: Bumbala Petr,Rádsetoulal Adam,Hrabovsky Adam, Diviš Karel, Krpelík Matyáš, Mach Josef, Fiala Jonáš, Koleček Adam, Majer Jakub,Ondřej Diviš

FOTBALU ZDAR, TOMU ZUBERSKÉMU ZVLÁŠŤ !

Trenér David Plucnar