STARŠÍ PŘÍPRAVKA - TJ Vigantice - FC Zubří 10:4 (6:1)

09.09.2014 11:01

Branky FC Zubří: Zeman Tomáš 2, Bumbala Petr 1, Koleček Adam 1
V pondělí 8.9. 2014 jsme se starší přípravkou zajižděli k odloženému utkání do nedalekých Vigantic. Kádru chyběl náš střelec Rádsetoulal. Ale to kluky neomlouvá. To, co se dělo v prvních minutách utkání...to neomlouvá nikoho. Kluci k utkání přistoupili naprosto lehkovážně jako by si mysleli, že soupeři se budou porážet sami. Chyběl nám důraz, nasazení, přesnost v rozehrávce, aktivní pojetí hry atd...včera nám chybělo všechno. Kdyby byl soupeř fotbalově jinde a nebylo v našich silách jej porazit, tak bych to vzal.Tak tomu ale nebylo... Po prvních čtyřech minutách jsme již prohrávali 3:0 a naše probuzení bylo stále v nedohlednu. Všechny branky jsme obdrželi po naprosté nedůslednosti. A za chvíli jsme dostali gól čtvrtý.Přímo z rohu, kdy náš gólman pouze míč kontroloval očima, jak zapadá do jeho svatyně. Přestože skóre narůstalo pouze v náš neprospěch,tak i my jsme si šance vytvářeli.Ale bohužel nepromněňovali. Bumbala dokonce z nařízené penalty netrefil ani bránu. Jímala mě hrůza z našeho výkonu. V druhé půli jsme debakl malinko zkorigovali, ale to bylo z naší strany vše. Dostali jsme pořádnou facku, která snad kluky trochu probere z jejich bohorovnosti.