STARŠÍ PŘÍPRAVKA: FC Zubří - Horní Bečva - 11:3 (5:1)

05.10.2015 21:01

Branky FC Zubří: Rádsetoulal Adam 5, Bumbala Petr 2, Hrabovský Adam 2, Diviš Karel 1, Mach Josef 1

V nedělním poobědovém čase nastoupila naše starší přípravka proti borcům z Horní Bečvy. A jako by se to i na našem výkonu v prvnich minutách podepsalo a kluci, naprosto bez pohybu, na hřišti trávili zbytky oběda v odpoledni siestě zalité říjnovým sluncem. Naštěstí se ale nakonec kluci z letargie probrali a v rozmezí pěti minut hostům nasypali čtyři branky.A když Ráca navyšoval na poločasových 5:1, bylo prakticky rozhodnuto. Do druhého dějství jsme vstoupili konečně hladoví po gólech, hru naprosto ovládli a soupeř se jen zmohl na rychlé protiútoky, které vsak bezpečně likvidoval skvěle hrající Pepa Mach. A tak skóre utěšeně rostlo , až se zastavilo na prozatímních 11 :1. To jsme již sestavou rotovali, aby si všichni kluci, kteří došli, užili krásy hry. Korigace skóre na konečných 11:3 již nehrála roli. Kluci, děkuju, až na těch úvodních deset minut, to bylo super.
Fotbalu zdar, tomu zuberskému zvlášť !

SESTAVA: Bumbala Petr, Diviš Karel, Diviš Ondřej, Krpelík Matyáš, Hrabovský Adam, Mach Josef, Fiala Jonáš, Mikulenka Lukáš, Koleček Adam, Rádsetoulal Adam, Majer Jakub, Mach Filip