ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - FC ZUBŘÍ - 4:0 (1:0)

18.09.2012 15:40

Bez potrestaného hrajícího trenéra Roberta Jurajdy, který za minulé vyloučení z utkání s Vidče vyfasoval šestizápasový flastr, podalo Zubří proti favoritovi zápasu slabý výkon. V 16. minutě sice mohli jít hosté do vedení, když se ve velké příležitosti ocitl Viktor Frňka, ale neuspěl. Ve 43. minutě slavil úspěch domácí entuziasmus. Běhaví hráči Štítné potrestali chybu Pavlíčka s Berkou – 1:0. Po přestávce nabral zápas ještě jednoznačnější průběh a hosté inkasovali další tři branky na dlouhou cestu domů. Alespoň čestný úspěch mohl zaznamenat v 90. minutě ve velké příležitosti Petr Majer, ale místo zakončení hledal nesmyslně svého spoluhráče.

ZUBŘÍ: Barabáš – Pavlica, Tichý, Jiří Raždík, Berka – Pavlíček, Libor Raždík, Polách, Krupa (80. Petr Majer) – Jasoněk, Viktor Frňka.