TJ HUTISKO-SOLANEC - FC ZUBŘÍ - 3:2 (1:0)

06.10.2010 10:35

Tak tomuto derbyutkání dvou celků, které pokukují po umístění v první trojce, nechybělo nic. Hutisko po zásluze bralo všechny body, když brankáře Barabáše zasypalo dvojnásobným počtem střel. Jenže Zubří mělo Roberta Jurajdu, a tak zápas byl až do konce dramatický. Ve 4. minutě rozjeli první gólovou akci pro Davida Mikulenku Maruchnič s Kalodem – 1:0. Poté Robin Křenek, Maruchnič a Škopek nechali vyniknout skvěle chytajícího Barabáše. Další branky začaly padat až po přestávce. V 53. minutě chyboval brankář Horák a přímo z rohu ho překvapil Jurajda – 1:1. Jenže radost hostů z vyrovnání trvala minutu. V 54. minutě se po rohovém kopu na druhé straně prosadil hlavou Kalod – 2:1. V 68. minutě předvedl fotbalovou parádu Maruchnič. Jeho přímý kop snad z pětatřiceti metrů se proměnil v zákeřný padavý list a Barabáš byl bez šance – 3:1. V 86. minutě vykřesal jiskřičku naděje pro hosty Jurajda – 3:2. Více už však nestihli, naopak posledním střelcem zápasu mohl být domácí Kalod, ale Hutisku to nevadilo.

BRANKY FC Zubří: 53. Jurajda 1:1, 86. Jurajda 3:2.

zdroj:valasskydenik.cz