TJ VALAŠSKÉ KLOBOUKY - FC ZUBŘÍ - 1:1 (0:0)

10.04.2012 12:08

Fotbalisté Zubří představili nového trenéra. První bod zvenku slaví se svým týmem navrátilec na lavičku Jan Pavlica starší. Novým kapitánem, který tým příkladně vedl, byl místo absentujícího Ivo Romana brankář Michal Barabáš. Do sestavy se dostal také teprve 16letý dorostenec Polách a rozhodně nezklamal. První poločas, to byla fotbalová nuda. Po přestávce dorazil fotbal. Barabáš měl dvakrát štěstí po nastřelených tyčích. Pak se hostující lavička zlobila na rozhodčí za neodpískaný faul na červenou kartu na Pavlíčka. Do vedení mohlo jít Zubří v 66. minutě, ale akci Libora Raždíka zakončil Pavlíček těsně vedle. V 87. minutě se efektně v pokutovém území obtočil kolem svého strážce Libor Raždík a domácí obránce ho fauloval. Nařízenou penaltu ani nadvakrát přes domácího brankáře neproměnil Václav Krupa, třetí dorážku uklidil do sítě Pavlíček – 0:1. Zubří mělo nakročeno ke třem bodům. Ve druhé minutě nastavení však po obrovském závaru před Barabášem domácí srovnali na konečných 1:1.

BRANKA: 87. Pavlíček.

ZUBŘÍ: Barabáš – Šustáček, Berka, Tichý, Václav Frňka – Pavlíček, L. Raždík, Mičkal, Polách (80. Jan Pavlica mladší) – Jasoněk, Krupa.