TJ VIDČE - FC ZUBŘÍ - 3:3 (0:0)

02.11.2010 18:11

Již první poločas naznačil na Sahaře, že se divák může těšit na velmi zajímavé derby. Branka v něm sice nepadla, ale hlavně Zubří ukázalo, že chce výrazně odčinit poslední nevýrazné výkony. V 10. minutě se sám před Petruželou ocitl Jurajda, ale domácí brankář ho vychytal. V 27. minutě pokračoval v hledání střelecké formy Viktor Frňka, jehož gólová hlavička se mezi tyče nevešla. Jinak ale tento hostující útočník zaměstnával domácí obranu nejvíce a odváděl velmi dobrý výkon. Vidče přežilo první poločas bez úhony a ihned na začátku toho druhého udeřilo. Tichý tak dlouho otálel s míčem až si musel pomoci faulem na dotírajícího Michala Kramoliše. Běžela 47. minuta a domácí střelec načal proměněnou penaltou svoje hattrickové odpoledne – 1:0. Zubří ze z inkasované branky neotřepalo a o dvě minuty později chyboval Berka, který ponechal po centru Valy zcela nepokrytého Kramoliše. Ten ze dvou metrů neměl problém Barabáše překonat – 2:0. Hostující pravý obránce nehrál dobrý zápas, ale v 53. minutě se mu podařilo svou chybu u druhé branky částečně gólem napravit – 2:1. Vidče znervóznělo a přenechalo iniciativu hostím. V 56. minutě fauloval Milan Drda pronikajícího jmenovce v dresu Zubří Karla a Jurajda si s penaltami nedělá těžkou hlavu – 2:2. V 68. minutě po akci Jurajdy Zubří Pavlíčkovým gólem převážilo misky vah na svou stranu – 2:3. Hosté se ale v posledních dvaceti minutách dostali pod enormně silný tlak a jejich vedení nevydrželo. Barabáš ještě uchránil svou svatyni při šancích Milana a Pavla Drdových a hlavičce Maráka. Ve druhé minutě nastavení ale přišla zasloužená dělba bodů. Smolař utkání Berka zahrál v pokutovém území rukou, když hasil svou předešlou minelu. Michal Kramoliš se k pokutovém kopu postavil, aby bez problému dokončil svoje třígólové střelecké představení – 3:3. Na Sahaře tak skončilo výživné šestibrankové fotbalové menu.

Branky FC Zubří: 53. Berka 2:1, 56. Jurajda 2:2, 68. Pavlíček 2:3,

Sestava FC Zubří: Barabáš – Berka, Tichý, Jiří Raždík, Demko – Václav Frňka, Karel Drda, Libor Raždík, Pavlíček – Jurajda, Viktor Frňka.

zdroj: valasskydenik.cz