TJ VLACHOVICE - FC ZUBŘÍ - 1:1 (0:0)

19.10.2010 16:40
Zubří ztratilo se slabě hrajícím soupeřem dva body. V prvním poločase domácí bojovali, ale bez fotbalového efektu. To hostím chyběly i tyto atributy. Jediný v dresu hostí snesl měřítko vynikající brankář Barabáš, který v 30. minutě ukázal, že ho tento zápas zastihl v abnormální formě. Po přestávce se Zubří přece jenom probudilo a začal se hrát fotbal. V posledních utkáních velmi střelecky disponovaný Jurajda šel sám na domácího brankáře v 50. a 59. minutě, ale pokaždé ztroskotal. V 60. minutě čaroval Barabáš proti hlavičce domácího hráče. V 70. minutě mohlo jít do vedení Zubří, ale Frňkova hlavička v síti neskončila. Robert Jurajda zakončil svůj nulový střelecký den v 75. minutě neproměněním další šance. V 80. minutě inkasoval po hrubce obrany Barabáš. Hosté nechali po rohovém kopu hlavičkovat nejmenšího hráče – 1:0. V 87. minutě se hosté dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy akci pro skórujícího Viktora Frňku rozjeli Jurajda s Drdou – 1:1. Viktor Frňka mohl zápas také rozhodnout, ale v poslední možnosti byl v 90. minutě zblokován. BRANKA FC ZUBŘÍ: 87. Viktor Frňka 1:1. SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Hejný, Tichý, Jiří Raždík, Demko – Pavlíček, Blaško (65. Petr Majer), Jurajda, Michal Majer (74. Rada) – Drda, Frňka.