VAL. MEZIŘÍČÍ B - FC ZUBŘÍ - 3:2 (2:2)

20.08.2012 14:48

Utkání se hrálo na umělce a mělo raketový start. Již ve 3. minutě domácí obrana faulovala Libora Raždíka a sám postižený trestal. Ze 17 metrů poslal míč přesně do šibenice – 0:1. Radost hostů trvala krátce. V 5. minutě zatáhl míč po křídle Soukup a jeho centr dorážel Výmola, Barabáš ale skvěle vyrazil. Na dorážku si naběhl L. Horák a míč dostal do sítě – 1:1. O tři minuty později v jasné šanci hlavičkoval Výmola, mířil nad. Ve 12. minutě předvedli domácí druhý celoplošný přechod do útoku a na 2:1 po střele Baroše zvyšoval takřka z brankové čáry opět Lubomír Horák. Ve 20. minutě mohl do dvougólového vedení dostat domácí Michal Kundrát. Ve 32. minutě předvedli hezkou kombinační akci oba hostující útočníci Krupa s Viktorem Frňkou, míč se dostal k Jurajdovi, který po uvolnění obstřelil domácího brankáře – 2:2. Hrající trenér Jurajda však ve 44. minutě pro poraněný nárt odstoupil z utkání a pro Zubří to bylo do druhého poločasu výrazné oslabení. V 55. minutě přeletěl vysoký míč Soukupa prvního stopera Tichého a po hlavičce Výmoly tečoval Libor Raždík nešťastně míč za vybíhajícího Barabáše – 3:2. Domácí poté zápas kontrolovali a nepustili Zubří do šance, která by mohla znamenat vyrovnání.

BRANKY: 3. Libor Raždík, 32. Jurajda.
ZUBŘÍ: Barabáš – Majer, Tichý, Berka, Václav Frňka – Pavlíček, Jurajda (44. Lojkásek), Libor Raždík, Polách – Viktor Frňka, Krupa.