VAL. PŘÍKAZY - FC ZUBŘÍ - 2:0 (2:0)

03.04.2016 13:37

Vítr hodně ovlivnil zápas ve Valašských Příkazech. Kdo hrál po větru, diktoval tempo hry, ale gólově se prosadili pouze domácí, kteří tak zásahy Ryzy a Juřici orámovali první poločas. Hosté měli ve druhém poločase dost šancí jít alespoň do penalt, ale neprosadili se včetně navrátilce do zuberské sestavy Marka Ježe.
Domácí udeřili již ve 3. minutě, kdy dlouhý aut Ptáčka prodloužil Juřica na Ryzu a ten nekompromisně zakončil. V 8. minutě mohlo Zubří vyrovnat, ale Radim Vokáč přestřelil. Zubří si nepohlídalo ani konec poločasu, kdy po totožné akci při první brance skóroval tentokrát Juřica. „Laxním přístupem jsme prohráli první poločas a to byl klíč k našemu neúspěchu, v tom druhém už byl náš výkon daleko lepší,“ řekl trenér Zubří Martin Nerád.
V 56. minutě měl blízko ke gólu hlavičkující Jež. V 65. minutě sklepával míč Vokáč na Jurajdu, ale ten těsně minul. V 68. minutě minul branku Pavlíček a Zubřanům se krátil čas. V 71. minutě vychytal Ježe akrobatickým zákrokem domácí brankář Valčík. Hostům přáno nebylo a v 83. minutě trefili po závaru brankovou konstrukci. „Máme dva zraněné hráče po tomto utkání, ale klukům jsem za výkon ve druhém poločase poděkoval a chceme dnešní porážku odčinit za týden v derby zápase s Vidčí,“ doplnil zuberský trenér Martin Nerád. Domácí trenér Josef Miklas viděl podstatnou roli silného větru.
„V prvním poločase jsme hráli po větru my a dali jsme dvě branky, oni ve druhém poločase měli určitě čtyři šance, ale naštěstí pro nás se neprosadili,“ doplnil trenér Valašských Příkaz.

 

 

Autor: Martin Němec (valasskyfotbal.cz)