VALAŠSKÉ KLOBOUKY - FC ZUBŘÍ - 2:2 (2:1)

24.09.2013 09:56

Zubří nehrálo první poločas v Kloboukách vůbec dobře. Po chybě v obraně inkasovalo první branku v 10. minutě. Ve 14. minutě zvedl prapor Zubří po samostatné akci Jurajda, z hranice pokutového území se trefil přesně – 1:1. Hosté však ještě ve 43. minutě inkasovali do kabin. Po přestávce se hra Zubří zlepšila. Pavlica, Pavlíček a Drda měli šance po závarech a předešlých rohových kopech. V 56. minutě uvolnil Drda krásně Pavlíčka a bylo srovnáno na 2:2. Hosté se tlačili za třemi body, ale další šance již neproměnili a s přímým konkurentem v dolní polovině tabulky pouze remizovali.

BRANKY: 14. Jurajda, 56. Pavlíček

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Jež (70. Jasoněk), Frňka – Pavlíček, Libor Raždík, Jurajda, Pavlica – Drda, Krupa.