VALAŠSKÉ KLOBOUKY - FC ZUBŘÍ - 3:1 (1:0)

16.04.2013 16:04

Důležitý záchranářský souboj fotbalisté Zubří prohráli. Přitom do obou poločasů vstoupili velmi dobře. V tom prvním spálil Viktor Frňka v 10. a 20. minutě dvě velké šance, když stál tváři v tvář domácímu brankáři po dvou přesných přihrávkách Jurajdy a pokaždé trefil domácího brankáře. V 25. minutě trestal hosty Kristýn – 1:0. Nebylo to poprvé, co hosté nepohlídali standardní situaci. Po přestávce v 55. minutě se přesně trefil z přímého kopu Jurajda – 1:1. Opět špatně bráněný přímý kop a Klobouky podruhé vedly. V 80. minutě se do otevřené obrany pustil Beňo a bylo vymalováno – 3:1. Zubří v tomto utkání mělo na víc.

BRANKA FC ZUBŘÍ: 55. Jurajda.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Polách, Berka, Tichý, Václav Frňka – Pavlíček, Jurajda, Jiří Raždík, Pavlica (78. Majer) – Václav Krupa, Viktor Frňka.