VALAŠŠKÉ MEZIŘÍČÍ "B" - FC ZUBŘÍ - 3:2 (3:1)

03.05.2011 17:25
Výsledky přímých konkurentů ukazovaly, že oba týmy budou hrát na vítězství. S notnou dávkou štěstí, hlavně za nevýrazný druhý poločas, ho brala rezerva Valašského Meziříčí. V 7. minutě se prodral do šance Jan Pavlica, ale neměl dobrý střelecký úhel. V 10. minutě přišlo první problematické rozhodnutí hlavního arbitra, který proti hostům nařídil diskutabilní přímý kop. Při něm trošku zaspal brankář Barabáš a dobrá kopací technika Lukáše Maliny ho potrestala – 1:0. V 15. minutě chyboval Václav Frňka a takřka z nulového úhlu procpal za záda Barabáše míč Ondruch – 2:0. V 21. minutě vystrašil domácí nastřeleným břevnem Drda. A pak opět vstoupil do děje hlavní rozhodčí Novák. Oba týmy odměnil možností zahrávat pokutový kop. V 30. minutě nepohrdl takovou velkorysou nabídkou Robert Jurajda a zaznamenal svůj 21. gól v sezoně – 2:1. Klasická kompenzace přišla v 40. minutě, kdy stejnou výhodou nepohrdl Soukup – 3:1. Zubří se po přestávce výrazně zlepšilo a táhlo za delší provaz. Viktor Frňka, Drda ani Jurajda však snížení nezaznamenali. Domácí mohli rozhodnout střídajícím Horákem, ale toho neskutečně doběhl a čistě odzbrojil do míče Drda. V 79. minutě vykřesal jiskřičku naděje pro hosty dalším střeleckým zářezem Jurajda, který zkušeně podstřelil ležícího Petrnka – 3:2. K vyrovnání se srdnatě bojující Zubřané již nepropracovali. ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý(54. Pavlíček), Jiří Raždík, Václav Frňka (45. Blaško) – Pavlica, Mičkal (69. Krupa), Libor Raždík, Viktor Frňka – Drda, Jurajda.