VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ B - FC ZUBŘÍ - 5:0 (2:0)

01.04.2014 14:46

Hvězdou záchranářského duelu byl autor hattricku Michal Kundrát. Domácí soupeře, který přijel bez pěti hráčů základní sestavy, jasně přehráli. V 16. minutě se po centru Drápely prosadil Soukup – 1:0. Ve 22. minutě ukázali domácí svou přímočarost. Po kolmici Soukupa se prosadil poprvé pozdější střelec hattricku Michal Kundrát – 2:0. Po přestávce se obraz hry nezměnil a domácí rezerva dominovala. V 61. minutě našel Drápela pod sebe Malinu, který si dovolil kličku na Barabáše – 3:0. V 64. minutě si na další kolmici za obranu hostí naběhl Michal Kundrát – 4:0. V 80. minutě měli hosté jedinou šanci za celé utkání, kdy Viktor Frňka z úhlu Majera neprostřelil. V 83. minutě se k odraženému míči dostal Michal Kundrát a dokončil své střelecké galapředstavení – 5:0.

Sestava FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Pavlica, Tomáš Majer (46. Michal Majer) – Pavlíček, Jurajda (20. Petr Majer), Janíček, Libor Raždík – Jasoněk, Viktor Frňka.