VIDČE - FC ZUBŘÍ - 1:1 (1:1) 4:3 na penalty

23.08.2015 09:59

Zápas Vidče se Zubřím sliboval dramatickou podívanou. Nakonec se šlo na penalty, když branky padaly pouze v prvním poločase. Prosadili se oba útočníci. Na straně Vidče Jakub Maceček, na straně Zubří Radim Vokáč. Pro toho to byla první v zuberském dresu.
„Vedli jsme brzy. Bylo to klasické derby, i když to nebylo tak vyhecované. Směřovalo to po prvním poločase k remíze. Hosté tady měli jen dva náhradníky, ale ubojovali to k remíze. My jsme se ve druhém poločase přizpůsobili jejich nákopům. Hosté to defenzivou k penaltám nakonec dotlačili,“ řekl k utkání trenér Vidče Petr Urban.
„V prvním poločase jsme měli tři dobré brejky Vokáčemm, Drdou a Pavlíčkem. U inkasované branky se nechal zbytečně u lajny obehrát Libor Raždík. Po rychlém autu si přehodil brankáře Radim Vokáč a vyrovnal. Střelám Libora Raždíka nechybělo moc. Klíčový moment přišel ve. minutě, kdy jsme mohli domácím dát branku do šatny, ale Pavlíček místo zakončení do prázdné branky přihrával. Druhý poločas byl jen boj, jednou nás podržel Jurka. Jsme trochu zklamáni. Výkon nebyl dobrý. Na šance bych to viděl tak dva dva. Nákopy soupeře nám dělaly problémy a následně také jejich rohy. Bod je to plusový a bereme ho. Penalty jsme odlajdačili. Měli jsme třetí a čtvrtou proměnit. Nám se ve druhém poločase moc nedařilo a jsme rádi, že jsme to do rozstřelu dotáhli,“ komentoval za Zubří zápas trenér Martin Nerád.

Sestava Zubří: Jurka – Majer, Jurajda, Bortl, Frňka – Krupa, Libor Raždík, Jiří Raždík, Pavlíček – Vokáč, Drda. (Střídali: Polách).


Autor: Martin Němec (www.valasskyfotbal.cz)