VIDČE - FC ZUBŘÍ - 3:1 (1:1)

03.05.2015 11:19

Po zásluze ovládli fotbalisté Vidče zápas se Zubřím. Hosté předvedli jeden z nejhorších jarních výkonů a hlavně po přestávce, kdy hráli v oslabení o vyloučeného Tichého, nebyli domácím vyrovnaným soupeřem. Domácí šli do vedení brankou Lukáše Valy, který dorazil míč, který předtím nezkrotil hostující brankář Barabáš. Zubří srovnalo z penalty po faulu na Drdu, kterou proměnil Bortl. Ale ještě do poločasu se nechal za kritiku rozhodčích vyloučit známý hříšník Zubří a karetní rekordman Tomáš Tichý a na hřišti vzplály emoce.
Vidče využilo po přestávce přesilovku a dvěma brankami Jakuba Macečka po zásluze vybojovalo tři body. „Zaslouženě jsme vyhráli. Byli jsme oproti zápasu v Kloboukách posíleni i do útoku a to se projevilo. Zubří nemělo moc šancí,“ řekl po zápase trenér Vidče Petr Urban.
„K červené kartě se nechci vyjadřovat, mohl bych dostat trest. Jinak jsme dnes hráli špatně. Měli jsme dva až tři momenty v útoku a to je na celý zápas zoufale málo. Ještě aspoň na bod jsme mohli pomýšlet za stavu 2:1, ale akce Ježe s Drdou a zakončení Jiřího Raždíka nedopadlo,“ přidal pohled Zubří jeho trenér Martin Nerád.

Branka: 43. Bortl.
Sestava Zubří: Barabáš – Berka, Tichý, Bortl, Frňka – Krupa, Jež, Jiří Raždík, Pavlíček – Drda, Nečas. (Střídali: Slovák, Petr Majer, Roman).


Autor: Martin Němec