VIZOVICE - FC ZUBŘÍ - 1:2 (1:2)

01.05.2013 23:29

Zubří veze z města slivovice tolik potřebné tři body. Hosté sice inkasovali hned v 5. minutě, ale pro následný vývoj bylo důležité, že se jim zápas povedlo rychle otočit. Ve 12. minutě se po křídelní akci Viktora Frňky prosadil Krupa – 1:1. Ve 20. minutě ukázal fotbalovou genialitu Robert Jurajda, ke kterému se dostal odražený míč a ze čtyřiceti metrů přeloboval brankáře – 1:2. Vizovice hrozily ze standardních situací, Zubří ještě mělo šanci v podobě úniku Pavlíčka. Po přestávce si dovolil luxus v podobě neproměněného pokutového kopu Robert Jurajda, který si ho sám vybojoval, ale trefil jen břevno domácí branky. Další šance Jiřího Raždíka a Pavlíčka zůstaly nevyužity, a když hosté přežili závěrečný pětiminutovku Vizovic, mohli si vézt tři body domů na Valašsko.

BRANKY ZUBŘÍ: 12. Krupa, 20. Jurajda.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Polách, Václav Frňka – Pavlíček, Jiří Raždík, Jurajda, Pavlica – Viktor Frňka (70. Blaško), Krupa (90. Majer).