VLACHOVICE - FC ZUBŘÍ - 2:1 (1:0)

10.08.2011 14:27

Fotbalisté Zubří bez své hlavní opory Roberta Jurajdy začali zápas velmi pasivně. Jako by ani prvních dvacet minut hráči nezaznamenali, že začala nová sezona. V sestavě se objevil dokonce 15 letý Polách a spolu s brankářem Barabášem patřil k nejlepším hráčům hostí. Domácí šli do vedení již v 5. minutě po pozapomenutém hráči na zadní tyči – 1:0. Od 20. minuty se domácí zatáhli a Zubří začalo hrát. Dařilo se veteránovi Ivo Romanovi, na kterého se mohla v 28. minutě pískat penalta. Ve 40. minutě vyrobili obrovský závar v domácím pokutovém území Roman, Pavlíček a Jiří Raždík, ale do kabin se šlo za stavu 1:0. Po přestávce pokračovali hosté ve zlepšeném výkonu. V 58. minutě bylo vyrovnáno, když Berka posunul centrovaný míč na Jiřího Raždíka a ten se nemýlil – 1:1. V 65. minutě předvedl domácí dokonalé kladivo po centru a Barabáš neměl šanci zasáhnout – 2:1. Zubří toužilo alespoň po bodu. Vlachovice po zbytek zápasu hrozily z dobře zahraných standardních situací. Záložní řada hostí vedená Liborem Raždíkem se snažila vyprodukovat vyrovnání. Nepodařilo se.

Branka FC Zubří: Raždík J.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Polách, Tichý (65. Pavlica), Jiří Raždík, Berka – Krupa, Libor Raždík, Mičkal, Pavlíček (70. Viktor Frňka) – Ivo Roman, Drda.