Zuberský fotbalový web si prošel změnami :-)

08.02.2012 18:06

Určitě jste si všimli, že náš fotbalový web dostal nový kabát. V rámci zatraktivnění a přidání několika nabídek jsem trochu předělal a pozměnil dosavadní stránky. Pokusím se shrnout, co je nového a na co se můžou fanoušci a čtenáři našich stránek těšit.

Myslím, že zmiňovat nový grafický vzhled není potřeba, jelikož toho jste si určitě všimli na první pohled. A tak přejdu k popisu jednotlivých novinek:

Zkrácení menu - dosavadní menu bylo na stránku už moc dlouhé a tak se sjednotily zuberské týmy do jedé nabídky Týmy FC Zubří. Po rozkliknutí této nabídky se Vám zobrazí veškeré týmy, které za klub nastupují.

Ve zkratce - je nová rubrika na úvodní straně, která má za úkol v krátkosti informovat o žhavých novinkách a dění kolem FC Zubří.

Minulý zápas - je opět nová rubrika na úvodní straně, kde budou zůstavat výsledky námi odehraného utkání. Zvolil jsem ji proto, aby jste měli lepší a jednodušší přehled o výsledcích FC Zubří. Rozvržení na stránce je voleno i esteticky, vpravo bude umístěna právě tato nová rubrika a vlevo se přesune již starší rubrika Nejbližší zápas. Takto budete mít na jedné stránce přehled o tom s kým a jak sme hráli a taky s kým a kde máme hrát.

Reportáže po utkání - zde budou uvedeny ihned po zápasech naše výsledky, jedná se vlastně o takový stručný souhrn zápasu. Několika větami Vám zde i trochu přiblížíme vývoj utkání, bude zde graficky zobrazena základní sestava. V této nové rubrice bude i možnost diskuze přímo k zápasu a tak nás přímo pod Reportem k utkání můžete za výkon pochválit nebo zkritizovat :-)
Vyhledávání - naše stránky dostaly i vyhledávač, aby hledání na našem webu bylo pro Vás pohodlné a jednoduché, a Vy jste tak vždy našli to co hledáte.

Věřím, že se Vám nový vzhled i nové uzpůsobení webových stránek zalíbí a budete náš web navštěvovat ještě častěji než doposud.