Muži A - Hodnocení po zápase: BRUMOV B

Muži A odehráli opět v úmorném vedru další domácí zápas. Jejich hra byla ale nemastná, neslaná. Nakonec si v desíti hráčích došli opět pro jeden bod za prohrané penalty.
Dnešní hodnocení provedli: trenér Nerád Martin, kapitán Karel Drda a obránce Viktor Frňka.

Ondřej Vašut 2,3

Polách Petr odehrál kvůli zranění jen prvních pět minut zápasu, Ivo Roman zase nastoupil na posledních pět minut.
* 1 - nejlepší , 5 - nejhorší;  známka je zaokrouhlena na jedno desetinné místo podle matematických pravidel.

trenér Martin Nerád: "Krátké hodnocení - máme další bod a to je dobré :-) Soupeř byl dobrý, my bojovní, ale až druhý poločas...a rozhodčí katastrofa!!! Můj názor je...kdyby nás bylo na utkání víc :-( tak jsme ho lépe zvládli. Kuba ok :-)

kapitán Karel Drda: "Čekali jsme tři body, mysleli jsme si, že nebudeme mít moc práce. A ejhle, soupeř nás zaskočil svou bojovností, rychlostí a i postavením v tabulce. Zápas nehodnotím kladně. Bylo tam opravdu moc chyb, jak v obraně, tak i v záloze. Vzadu nám dělaly problémy jejich nakopávané míče za obranu. Špatná komunikace mezi obránci, vlastně žádná komunikace! Měli bychom se naučit ty nejlehčí a nejpoužívanější slovíčka ve fotbale (mám, přeber, záda, posuň). Protože potom se stává, že do hlavičky jdou tři hráči a Ti dva zbytečně mohou chybět jinde. Nehledě na to, že to smrdí i zraněním a to si nemůžeme dovolit, protože je nás pořád málo. V záloze zbytečné ztráty míče a nepřesné přihrávky. Mrzí mě zranění Peti Polácha. Myslím si, že s ním by se zápas vyvíjel jinak. Dále byla obrovská chyba, že se nechal Jirka Raždík vyloučit. Teď zpětně určitě toho lituje, ale tohle by se nemělo stávat zkušenému borci. Zdravé nasrání je dobré, ale tohle bylo nezdravé. No a potom se hraje v deseti hůře než v jedenácti :(. Škoda gólu před koncem na 2:2, kdy to Kubovi propadlo.  Ale zase pro Kubu obrovská pochvala, protože další tři vyložené tutovky chytil. Jen tak dál! A penalty nám poslední dobou nejdou, takže budeme muset vyhrátv normální hrací době, a to v pátek v Nedašově! Těšte se Tarahuni!"

obránce Viktor Frňka: "Těžký zápas s kvalitním soupeřem.V 60té minutě po vyloučení J.Raždíka za stavu 0:1,bych bral bod všemi deseti...Nakonec měly být body 3. Škoda že jsme ke konci tak "zalezli" Nezbývá než vyhrát v Nedašově :-) "