Muži A - Hodnocení po zápase: BRUMOV B

V Brumově jsme sice vedli, ale ve druhé půli jsme totálně pokazili jednu deseti-minutovku a bylo po zápase.
Do tabulky hodnocení je zavedena i PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU, která ještě více upřesňuje známku (dosud měli lehkou výhodu či nevýhodu hráči, kteří hodnotili).
Tato známka Vám taky ihned napoví, jestli se celkově utkání mužům povedlo či nikoliv, anebo kdo byl v zápase o něco lepší či horší.

Dnešní hodnocení provedli: trenér Nerád Martin, kapitán Karel Drda a obránce Pavel Navařík.

PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU 3,2

Michal Majer a Tomáš Lojkásek nejsou hodnoceni pro nedostatečný počet minut na hřišti.
* 1 - nejlepší , 5 - nejhorší;  známka je zaokrouhlena na jedno desetinné místo podle matematických pravidel.

trenér Martin Nerád: "Do utkaní jsme dobře vstoupili, paráda a odehráli dobrý poločas :-).  Druhá půle byla jiná káva - zasloužená prohra :-( :-(  No nic, potrénujem středu a pátek. Hlavní problém je hlava, chlapi!!!! Hurá na Nedašov, pánové :-)   FCZ"

kapitán Karel Drda: "Dnes to zkrátím. První poločas z naší strany byl dobrý, vedli jsme po brance Radima Vokáče. Ten mohl přidat po samotném úniku na bránu další gól, ale bohužel minul. Ještě nějaké šance jsme měli, ale domácí také. Do šatny jsme šli za nerozhodného stavu 1:1. Po půli to byla jedna velká tragédie. Obrana opravdu tragická! Vůbec jsem některé kluky nepoznával. Takhle a na postup? Hoši, kde jsme? Kde se vytratil skvělý podzim a příprava, kdy nás obrana zdobila? Chlapi, všichni z hrušky dolů! Mrzí mně zranění Jirky Raždíka a přeju mu, ať se brzy uzdraví. Hodnotit budu tak, jak si každý zaslouží a dobré známky nečekejte, protože nám chybí to zuberské srdíčko a každý hráč, by si měl sáhnout do svědomí, protože takhle to dál nepůjde!"

obránce Pavel Navařík: "Soupeř nebyl nad síly našeho týmu, bohužel jsme ale my opět potvrdili svoji nekvalitu. Velmi špatná obrana, žádná rozehrávka směrem k záloze, všechno nakopávané míče na Radima a Káju Drdu (jediný z nás zahrál svůj tradiční velmi dobrý výkon). Ovšem, dva zápasy, jeden gól, bohužel v koncovce jsme impotentní. Což ovšem nemění nic na stavu obdržených trapných branek. Nechci byt alibista, ale kádr není dostatečně široký (kvůli nespočtu zranění a nemocí), v podstatě neexistuje boj o základní sestavu, kdo přijde hraje, a na lavičce kluci z béčka. V zápase minimálně 4 hráči neměli být kvůli zranění a případně dlouhodobém výpadku vůbec nasazeni, ale jiná možnost není, proto se to hraje takhle. Někteří vůbec nechodí na tréninky a potom takhle nelze hrát zápas. Je to o přístupu každého "fotbalisty". Někteří chtějí, jiným to je jedno. Uvažujme o středu tabulky, kde nyní patříme. Ale chci podotknout to, že pokud bychom byli v plné síle, věřím, že v této soutěži nemáme konkurenta. Včera jestli byli od nich nějací kluci z divize, nešlo to poznat, ikdyž výsledek je hrozivý a potupný."