Muži A - Hodnocení po zápase: DOLNÍ BEČVA

Derby nabídlo snad všechno - rozdílný poločas obou týmů, góly ze hry, nějaké ty strkanice, červenou kartu a nakovec i penaltový rozstřel.
Nově je do tabulky zavedena PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU, která ještě více upřesňuje hodnocení (dosud měli lehkou výhodu či nevýhodu hodnotící hráči), a která Vám taky ihned napoví, jestli se utkání mužům povedlo či nikoliv, anebo kdo byl v zápase o něco lepší či horší.
Dnešní hodnocení provedli: trenér Nerád Martin, kapitán Robert Jurajda a záložník Martin Pavlíček.

PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU 2,4

* 1 - nejlepší , 5 - nejhorší;  známka je zaokrouhlena na jedno desetinné místo podle matematických pravidel.

trenér Martin Nerád: "Opět se nám potvrdilo, že začátek mače je základ našeho výkonu :-( . Bečva byla první poločas lepší ve všech herních činnostech :-(  Svůj zápas proti Bečvě hrál Kuba, který nás sakra podržel :-) Druhý poločas to byla jiná káva. Stači bojovnost, tvrdost a soupeř už nebyl v takovém laufu. Odměna vyrovnání a penalty paráda všichni!! :-)  Jen ti marodi hrůza!! Ta červená je velká škoda, když nás není, ty náš kápo :-( "

kapitán Robert Jurajda: "Spoustu hráčů zraněných, nebo nedoléčených. Klobouk dolů za ty co nastoupili a odvedli maximální výkon i přes ne 100% zdraví. Velké poděkování Kubovi Jurkovi, který nás drží od začátků sezóny a jeho přístup v každém zápase i v tréninku je skvělý. Díky moc celému týmu a trenérovi Nerádovi za taktiku. Váš červeňáček."

záložník Martin Pavlíček: "V prvním poločase jsme byli jednoznačně horším týmem, Bečva měla hromadu šancí, ale v bráně jsme měli naštěstí Kubu, který zachytal svůj famózní zápas a chytil nemožné - včetně penalty. Nebýt jeho, tak je poločas 5:0 a je hotovo.
Do druhé půle jsme však nastoupili s daleko větší bojovností a chutí a hned to bylo znát. Najednou jsme to byli my, kteří diktovali tempo hry. Dolní Bečva se zatáhla do obranného bloku, bránili a vyčkávali na brejky, kterých ale měli jen pár a obrana je s přehledem zachytávála. Všechny naše přímáky či rohy zaváněly gólem. Bojovností jsme nakonec v poslední minutě utkání spravedlivě srovnali na 1:1 a penalty jsme s přehledem vyhráli."

Dodatečné slovní ohodnocení:
Karel Drda:
První poločas, není co hodnotit a ani se do toho nepouštím, protože jsme mohli prohrávat 0:4 a nikdo by neřekl ani popel. V šatně jsme si řekli, že na ně vletíme a taky se tak stalo. Druhou půli prvních dvacet minut jsme se ještě rozehřívali a konečně jsme přestali s nákopama a dali jsme balón na zem. A najednou to šlo. Potom se bečvané nedostali pořádně za půlku. Dostali, ale jedině odkoplým míčem, ale naše obrana si s tím poradila. Bojovali jsme až dokonce a přineslo nám to krásné dva body. Do druhé půle nastoupil Martin Pavlíček, který hru oživil. Chtěl bych pochválit brankáře Kubu, který zachytal fantasticky!! Dále Libora, který skvěle kopal standartky a našel nabíhajícího Beryho, kterému to na druhý pokus vyšlo a zařídil nám v 90. Minutě penalty. Dále Jirku Raždíka, který bojoval jako lev a tohle nám chybělo. Z druhé půle co bych vytknul, tak vyloučení kapitána Jurise, který se naprosto zbytečně ohnal po hráči loktem. Jurisku, byly to nervy, ale v tvých letech už bys měl mít rozum :-) Naštěstí si s tím kluci poradili a i v deseti uhráli cennou remízu.