Muži A - Hodnocení po zápase: SEHRADICE

V našem posledním podzimním zápase jsme nenechali nic náhodě a od první minuty jsme se vrhli na soupeře. Výsledek 6:0 pro nás pak mluví za vše.

Dnešní hodnocení provedli: trenér Dušan Dohňanský, kapitán Petr Berka a záložník Ondřej Mitáš.

PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU 1,3

* 1 - nejlepší , 5 - nejhorší;  známka je zaokrouhlena na jedno desetinné místo podle matematických pravidel.

trenér Dušan Dohňanský: "Vzhledem k žádnému obdrženému gólu musím ohodnotit výborně jak defenzivní, tak ofenzivní výkon mužstva.Kdybychom nějaký gól dostali,tak menší chybky v defenzívě by se našly. Za vše mluví téměř prosebný výkřik Beryho asi 5 min před koncem . "Ježíši,aspoň jeden bek zůstaňte ". Jeho prosba ale nemohla být vyslyšena,poněvadž v tu dobu byli oba beci u rohových praporků soupeřova mužstva, a tak daleko není slyšet.....ha ha ha. Ne,ale vážně, opravdu skvělý a hlavně kobinační fotbal, a to nejen v záloze či útoku,ale tentokrát i v obraně, kde si mezi sebou vyměnili tolik přihrávek jako za celou sezónu dohromady. Opravdu chválím všechny."

kapitán Petr Berka: " K zápasu do Sehradic jsme jeli jako papírový favorit, nicméně jsem očekával těžký zápas, protože nám více sedí týmy, které upřednostňují technický fotbal před „nakopávanou“, kterou se soupeř prezentoval. Nicméně průběh zápasu mě překvapil…hned od začátku jsme soupeře jasně přehrávali ve všech aktivitách a nepřizpůsobili jsme se, tak jak to většinou bývá, jejich hře založené na dlouhých nákopech na vysokého útočníka domácích. Hra byla založena na výborně hrajícím Ježkovi, který si neustále, někdy až příliš moc :-D, chodil pro balony od obrany a rozjížděl skoro všechny naše akce. První branku jsme vstřelili poměrně brzo, tuším už ve 4. minutě, kdy Juraj „vytancoval“ ve vápně hostující obránce a střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Soupeř hrozil jen sporadicky, a to pouze ze střel z poza šestnáctky, ale s těmi si Kudry v přehledem poradil. Průběh prvního poločasu jsme s přehledem kontrolovali a na soupeře se valil jeden útok za druhým, nicméně žádný další gól se ne a ne dostavit, i když šanci bylo dostatek. Těsně před koncem prvního poločasu jsme konečně vstřelili druhou branku, která nás trochu uklidnila. Autorem byl opět Juraj. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vstřelit další gól a nepřipustit žádné případné drama. Do 60. minuty jsme hráli, jak psal trenér, velice ofenzivní fotbal, kdy mně kolikrát připadalo, že chce vstřelit branku asi každý, včetně obou krajních beků  a tak vznikaly prostory pro brejky Sehradic. Naštěstí jsem to s Raduzem většinou nějak zvládli a co prošlo, zlikvidoval Kudry. V 65. minutě si Mates naběhl na pas za obranu a střelou z úhlu a za pomocí břevna trefil Vokyho a ten se z metru už nemohl netrefit :D. Hned po rozehrání zakončil další akci opět Juraj a završil svůj dobrý výkon hattrickem. Pak jsme přidali ještě dvě branky, kdy „bombou“ prostřelil Mates domácího golmana a těsně před koncem ještě Voky po několikáté šanci a za neustále podpory fanoušků vstřelil svou druhou branku v zápase a tím uzavřel zápas na konečných 6:0. Jsem rád, že se nám podařilo prodloužit krásnou sérii 10 zápasu bez prohry a věřím, že na jaře bude pokračovat dál ;-)
Nicméně…půl sezony máme za sebou a dovolím si říct, že jsme to zvládli to nad očekávání úspěšně… ;-) Krásné 3. místo, jen dva body za prvním…26 bodů, 31 vstřelených branek, více máji už jen Slušovice, 15 obrdržených branek, méně mají jen celky, které jsou v tabulce před námi. Takže vše funguje jak má, útočníci, až na malé výjimky, dávájí branky, obrana, jak říká Navy, je jak beton :-D…takže vedení a hlavně fanoušci, pevně tomu věřím, jsou (musí být) spokojeni :-D"

záložník Ondřej Mitáš: "Poslední zápas podzimu dopadl nejlépe jak mohl. Zápas jsme začali útočně a už ve 4.minutě jsme slavili první gol,který dal Juraj Koscelník. Do šatny ještě přidal druhý gol a mužstvo se dostalo ještě víc do pohody. V druhém poločase se to vyvíjelo ve stejném duchu. Od začátku až do konce jsme hráli ofenzivně a v zadních řadách spolehlivě. Soupeře jsme k ničemu nepustili a vyhráli vysoko 6:0."