Muži A - Hodnocení po zápase: SLUŠOVICE

Ve Slušovicích tým předvedl bojovný výkon a prvnímu celku tabulky nedal nic zadarmo.

Dnešní hodnocení provedli: trenér Dušan Dohňanský, kapitán Karel Drda a brankář David Randus.

PRŮMĚRNÁ ZNÁMKA TÝMU 2,2

* 1 - nejlepší , 5 - nejhorší;  známka je zaokrouhlena na jedno desetinné místo podle matematických pravidel.

trenér Dušan Dohňanský: "Zatím nejlepší zápas co jsme hráli. Nejvíc ofenzivní a ve druhé půlce i nejlépe kombinační. Ke konci docházela fyzička."

kapitán Karel Drda: "Pánové, měl jsem z toho zápasu obavy. Přece jen je to vedoucí celek a my tam jeli s okleštěnou sestavou bez čtyř hráčů. Začátek byl z naší strany skvělý, bohužel jsme inkasovali jako první, ale vyrovnal Voky po hrubé chybě domácího stopera. Potom jsme šli do vedení krásnou střelou Vency. Pak domácí hru vyrovnali a mohli také branku přidat. Ale kluci vzadu odvedli skvělou práci, nic nevymýšleli. Škoda střely Libora, když vypustil granát z nohy a skončilo to na tyči.  Mohli jsme jít do vedení, kdyby v brance skončily Vokyho dva úniky a místo toho, abychom šli do trháku 1:3, tak jsme bohužel inkasovali po druhé. Záložní řada fungovala taky skvěle a znovu jsme ukázali krásný ofenzivní fotbal. Ke konci jsme se dostali pod tlak a nebýt obětavého zákroku Navyho a Peti Majera, kteří do toho šli po hlavě a smrdělo to vážnějším zraněním, naštěstí se to nestalo a zabránili gólu, mohli jsme i prohrát. No a penalty nám nevyšly. Před zápasem bychom bod brali, ale po zápase jsme mohli mít klidně tři. Díky celému mužstvu za týmový výkon a také chci poděkovat Peťovi Poláchovi staršímu, že skvěle rozchytal Bambyho. A ještě hecaři Jardovi Křenkovi. Teď nás čeká derby s Vidčem."

brankář David Randus: "Výkon který se musel líbit, jen škoda ze jsme brzo inkasovali, ale naštěstí jsme dokázali do přestávky vyrovnat. Druhý poločas byl nahoru dolů, oba týmy chtěly vyhrát a myslím si, že remíza je zasloužená. Moc se mi líbilo, jak všichni makali jeden za druhého, tak by to mělo vypadat."