Muži B budou mívat po zápasech taky své hodnocení. Začínáme hodnocením po utkání ve Střelné

I muži z B týmu se rozhodli pro své příznivce sepsat po utkání hodnocení zápasů. Styl zvolili podobný jako mají muži A, akorát nedávají známky a navíc mají hráče utkání.
Hodnotí tedy vždy trenér (v tomto případě záskok za trenéra Robert Jurajda, pak kapitán a jeden zvolený hráč. Zhodnotí se průběh utkání a pak trenér zvolí tzv. "hráče utkání" - hráč který zahrál podle trenéra nejlépe.

Robert Jurajda
Cíl zápasu byl jasný. Chtěli jsme vyhrát, ale to se nám bohužel nepodařilo. Soupeř měl šest šancí a z toho čtyři proměnil po našich hrubkách. Bohužel nám dnes chyběli hráči, kteří měli hrát buďto na pozici stopera nebo v útoku. Pozice stopera se tak musel zhostit Michal Blabla, který tím pádem citelně chyběl v záloze. Kluci sice bojovali, ale v této třídě bohužel pouze bojovnost nebude stačit. Obrovská pochvala určitě Tomáši Kociánovi, který v bráně chytil minimálně dva jasné góly. Pochvala samozřejmě patří také klukům, kteří chtěli bojovat, ale v této sestavě to dnes bohužel nestačilo. Věřím, že se to zlepší a příští týden se doma proti Hutisku získají tři body. Hráčem utkání je dnes Viktor Bublík.

Viktor Bublík (C)
Přijeli jsme do Střelné jako nováček soutěže s omlazeným týmem o nové hráče a pár absencí zkušených hráčů. Oni nás neznali a my je také ne, takže stejná výhoda pro oba. Počasí nám nepřálo a po kvalitním rozcvičení jsme museli čekat skoro hodinu, než se kvůli dešti začne. Domácí začátek nepodcenili a úvod jim vyšel náramně. Zaskočilo nás jak na nás vběhli a zatlačili. Z toho vznikla i penalta, každý má svůj názor jestli byla nebo ne. Musím pochválit celý tým, že se nesesypal a začali jsme hrát fotbal. Měli jsme mnoho gólových šancí, domácí se jen zmohli na dlouhé nákopy, ale naše obrana se s tím výborně vypořádala. Klidně jsme mohli vést už po 1. poločase. Úvod 2. poločasu nám nevyšel a během 15 minut jsme dostali 3 smolné góly, ale tak musím vyzdvihnout Kociho (Tomáše Kociána), který jakožto hráč nám zachytal na výbornou. Za stavu 4:0 se domácí uvolnili a začali kombinovat. Skóre dle mého názoru neodpovídá kvalitě soupeře, ale takový je prostě fotbal.

Jiří Němec
K utkání jsme odjížděli s mírně improvizovanou sestavou, především tedy bez gólmana. Naštěstí se této role zhostil na výbornou Tomáš Kocián. Bohužel jsme nevstoupili do utkání příliš dobře a soupeř nás první čtvrthodinu nepustil vůbec k ničemu a naopak nás neustále nebezpečně napadal. Vše vygradovalo v 17. minutě proměněným pokutovým kopem soupeře. Od tohoto momentu jsme byli až do konce poločasu lepším týmem, bohužel jsme selhávali v koncovce a i přes několik vyložených šancí jsme nedokázali vyrovnat stav utkání. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nebudeme ustávat v tlaku a pokusíme se konečně skórovat a zjevně unaveného soupeře přehrát. To se bohužel nenaplnilo a v rychlém sledu jsme inkasovali další tři branky během 15ti minut druhého poločasu a o výsledku utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Výsledek zápasu neodpovídá předvedené hře, soupeř pouze dokázal být efektivnější v koncovce. Kladně určitě hodnotím náš verbální projev na hřišti. Nikdo se tentokrát nehádal, jak již u nás bývá zvykem a co se týká individualit, tak musím rozhodně vyzdvihnout výkon Rendy Kantora, který při svém prvním startu předvedl nadstandardní výkon. Snad se pouze projevila naše nesehranost po příchodu nových akvizic a v zásadních změnách v sestavě. Čekají nás jistě lepší zítřky. FORZA!!