Muži B - Hodnocení po zápase: BRANKY

Josef Borák (trenér)
Nedělní utkání v Brankách se nám vůbec nepovedlo. Náš ospalý začátek soupeř dokonale využil a vstřelil dva rychlé góly v rozmezí několika minut. Špatné pokrytí domácích hráčů, jak v obraně tak v záloze, nevyužití gólových šancí, špatná rozehrávka a přístup v osobních soubojích, to vše mělo za následek dnešní neúspěch. Po prohraném utkání a velmi špatném výkonu se hodnotí hráč utkání velmi těžce, tak snad příště.
Viktor Bublík ( C )
Šli jsme do zápasu s jasným cílem vyhrát a získat uklidňující tři body. Jenže prvních 25min. jsme se zmohli jen na jednu krásnou akci, kdy šel Tomáš Lojkásek sám na gólmana, ale bohužel neproměnil. Domácí trestali. Dva góly ze standartek, navíc mohli ještě přidat důraznou hrou před našim gólmanem. Po inkasovaném 2. gólu jsme se probrali a začali lépe kombinovat a Branky jsme nepouštěli do hry. Měli jsme hodně standartek a šancí dát gól, ale neměli jsme bohužel štěstí. Začátek 2. poločasu byl spíše vyrovnaný a bojovný. Po nenařízené penaltě, kdy hráč domácích šel zároveň oběma nohama do skluzu a vzal hráče s balónem rozhodčí Holub neodpískal penaltu. Vznikla slovní potyčka, kdy se nechal zbytečně vyloučit Jakub Borák. Mohli jsme být rádi, že byl vyloučen pouze on. Od té chvíle jsme byli jiný a lepší tým, nepoznával jsem nás. Snížili jsme na 2:1 a měli jsme mnoho šancí na vyrovnání. Branky jsme jasně přehrávali i v deseti, ale bohužel jsme dnes neměli fotbalové štěstí.
Marek Mičkal
Jeli jsme do Branek získat tři body, ale bohužel nemáme ani jeden. Na domácích bylo od začátku vidět že chtějí vyhrát. Povzbuzovali se, mluvili na sebe. U nás chyběla komunikace a díky tomu jsme dostali strašně jednoduché a hloupé góly. Snažili jsme se zápas zvrátit, ale kromě jedné šance, kdy šel Tomáš Lojkásek sám na golmana a bohužel selhal, jsme se v 1. poločase k ničemu nedostali. Druhá půle začala podobně. Strašně moc jsme chtěli zápas otočit. Opět jsme však neudrželi nervy po několika sporných zákrocích a neodpískané penaltě. S vyloučením našeho hráče se naše hra trochu zvedla a soupeře jsme přehrávali. Bylo to i tím, že domácí pouze bránili, odkopávali míče a čekali na nějaký brejk. K obratu bohužel nedošlo. Zápas jsme si prohráli sami. Stále nám nejde přechodová fáze do ofenzívy a na každý gól se nadřeme. V Brankách toho moc fotbalového k vidění nebylo. Utkání jsme měli zvládnout. Takovéto soupeře bychom měli porážet.