Muži B - Hodnocení po zápase: HUTISKO B

Josef Borák (trenér)
Proti Hutisku jsem měl obavy, protože sestoupilo z okresního přeboru a u takového mužstva nikdy nevíte s čím na vás vyrukuje. Začátek utkání nám vyšel skvěle, když se po osmi minutách trefil hlavou Michal Blabla po přesném centru Michala Majera. Co mne však mrzí jsou neproměněné šance, které jsme si v prvním poločase vytvořili. U některých hráčů je vidět, že zatím postrádají klid při zakončení. Naopak zkušenost prokázal v 80. minutě Jiří Němec, který zvyšoval na konečných 2:0. Byl to teprve druhý zápas a mužstvo se zatím sehrává. Navíc sestava ještě stále rotuje kvůli dovoleným jednotlivých hráčů. Chci určitě pochválit celý tým včetně střídajících hráčů. U všech byla vidět bojovnost, ale především touha získat tři body.
Hráčem utkání je pro dnešek David Randus především díky svým jistým zákrokům v bráně.

Viktor Bublík ( C )
Po nevydařeném venkovním zápase ve Střelné jsme měli před sebou těžký domácí zápas proti Hutisku „B“. Zápas byl o to důležitější, že jsme si potřebovali zlepšit naši herní psychiku. Návrat trenéra z dovolené byl znát. Provedl citelné změny v sestavě jelikož už jsme se nemuseli potýkat s absencemi třech hráčů základní sestavy. Tito hráči tak mohli nastoupit na postech obránců respektive brankáře. Zápas se hodnotí skvěle. Hráli jsme útočný a především kombinační fotbal. Hosty jsme k ničemu velkému nepustili. Když už se přece jenom k zakončení dostali, tak nám záda kryl s velkou jistotu Davis Randus v bráně. Celé utkání bylo v naší režii a zaslouženě jsme tedy vyhráli "jen" 2:0.

Tomáš Kocián
Kdybych měl zápas popsat ze svého pohledu, tak to byl pro mne zápas podzimu. Na Hutisku jsem hrál a troufám si říct, že nikdo nechtěl vyhrát víc než já ! To se nám povedlo. Jsem za to velice rád, protože zápas to nebyl vůbec jednoduchý. Hutisko sice vyložené šance nemělo, ale my jsme „spálili“ snad úplně všechny gólové příležitosti do kterých jsme se v průběhu zápasu dostali :) . Poločas skončil z našeho pohledu bohužel pouze 1:0 . Do druhé půle jsme šli s tím, že přidáme další branky, ale že se pokusíme hlavě žádné neinkasovat . Naštěstí nám pomohlo v 50. minutě vyloučení Pavla Michuta a Hutisko tak muselo hrát v 10 což jím citelně snížilo šance na bodový zisk. Když pak Jiří Němec v 80. minutě přidal konečně druhou branku bylo téměř hotovo. Do příštích zápasů musíme určitě zlepšit koncovku, protože nás to v dalších zápasech může mrzet. Co se týče diváků, tak přišla dobrá a hlavně početná návštěva. Myslím si, že diváci viděli pěkný fotbal . Jen tak dále FORZA !!