Muži B - Hodnocení po zápase: KLADERUBY

Josef Borák (trenér)
Sobotní utkání bylo jako na houpačce. Kluci bojovali a bylo vidět, že mají chuť vrátit soupeři porážku v Kladrubech z minulé sezóny. Do vstřelení druhé branky jsem byl spokojen. Poté však kluci přestali hrát, a to vedlo k vyrovnání těsně před přestávkou. V druhém poločase nás nakopla až třetí obdržená branka. Hráči začali bojovat a přitvrdili v osobních soubojích, což vedlo k vyrovnání a nakonec i k těžce vybojovanému vítězství. Pochválit musím celé mužstvo a hráčů utkání je dnes pro změnu několik. Kvalitní výkon předvedl Tomáš Majer, který navíc vstřelil kontaktní gól. Dále pak Tomáš Kocián, který zaskakoval v brance a v neposlední řadě Michal Tobola na kterém bylo vidět s jakou motivací a bojovností nastupuje na hřiště i jako střídající hráč.

Viktor Bublík ( C )
Dnešní zápas byl vydřený. V prvním poločase jsme po zásluze vedli 2:0, ale hosté se nevzdali, zabojovali a vyrovnali. Ve druhém poločase to byli spíše hosté, kteří měli chuť vyhrát. Dvacet minut jsme nehráli vůbec nic a soupeř nás za to také patřičně potrestal, když zvyšoval zaslouženě na 2:3. Pochválit musím celý tým, že začal být důraznější. Nadstandardní výkon podal Tomáš Majer, který hrál vynikající zápas a vyrovnal na 3:3. Bojovností a se štěstím jsme dali rozhodující branku a vyhráli 4:3. Konečně jsme měli i to pověstné fotbalové štěstí.

Tomáš Majer
Sobotní utkání bylo pro nás velice důležité, neboť jsme museli urvat bodový zisk. V prvním poločase jsme vedli po dvou vstřelených brankách, které nám přidaly na sebevědomí, avšak ubraly na herním projevu, neboť jsme do konce poločasu obdrželi dva vyrovnávací góly. Ve druhém dějství jsme se snažili přitlačit na soupeře, což se nám ovšem nepovedlo a obdrželi jsme další gól do vlastní sítě. V následujících minutách jsme naší motivací dokázali srovnat na 3:3 a ke konci zápasu i přidat vítěznou branku. Celkově byl zápas velmi vyhrocený, avšak úkol vyhrát jsme splnili. Celkový výkon týmu se mi líbil, neboť jsme naší motivací dokázali otočit zápas a ve výsledku i vyhrát.