Muži B - Hodnocení po zápase: RŮŽĎKA

Josef Borák (trenér)
S výsledkem jsem dnes spokojen. Ne však s hrou některých hráčů. Především v záloze nám to ještě neklape podle mých představ. Soupeři nás přehrávají hlavně tam. Chce to větší sehranost a tvrdost v osobních soubojích. Hráčem utkání je dnes Tomáš Lojkásek. Nejenže jeden gól obstaral, ale prezentoval se především příkladnou bojovností.
Viktor Bublík ( C )
Dnes jsme chtěli na soupeře vletět a urvat doma důležité tři body. V úvodech zápasů zpravidla spíme a také ani proti Růždce tomu nebylo jinak. V úvodu nás soupeř tlačil, ale naštěstí jsme vše odbránili. Myslím si, že to byl zatím fotbalově nejlepší soupeř proti kterému jsme hráli. Postupně jsme se dostávali do tempa i díky dobré práci Libora Raždíka ve středu zálohy, který krásně roznášel míče do krajů a do útoku. Hru jsme roztahovali do stran a přihrávkami po zemi jsme konečně využili celou plochu domácího hřiště. I díky dobře pracující obraně a jistotě v bráně jsme dnes urvali zaslouženou výhru 4:1. Musím ale samozřejmě poděkovat celému týmu, který des chtěl vyhrát.
Jiří Drda
Vyhráli jsme a o to nám šlo především. Před zápasem jsme si řekli, že bereme pouze 3 body a nic jiného. A stalo se, po 8 minutách jsme byli ve vedení a nezbývalo nic jiného, než si průběh zápasu pohlídat. Poločas skončil 3:0 v náš prospěch. Po přestávce jsme prostřídali, aby si zahráli také kluci z lavičky. To se logicky projevilo na výkonu v celém druhém poločase. Nicméně výhra 4:1 a pochvala celému týmu. Jen tak dál chlapi, my na to máme!!! Teď nás čekají těžké zápasy, tak hlavně zodpovědnost a další body musíme uhrát !!!