Slovní hodnocení po zápasech: VAL. KLOBOUKY + VIDČE

Tentokrát jsme odehráli během tří dnů dva domácí zápasy, které ohodnotí kapitán Karel Drda a předseda klubu Robert Jurajda.
Robert Jurajda:
Val. Klobouky jsme porazili díky skvělému druhému poločasu, který nám vyšel na 100%. V první půli jsme se opět trápili a inkasovali rychlou branku. Hosté byli aktivnější a jen díky Randusovi jsme zůstali ve hře o tři body. V utkání proti Vidčí jsme byli bez chuti, bojovnosti, nabídky a tak se derby nehraje a nevyhraje. Vidče bylo lepším týmem, měli jak týmovější výkon, tak i individuální. Všichni hráči makali a chtěli v Zubří naplno bodovat a to se jim po zásluze povedlo. Zklamání opět od zuberských jednotlivých hráčů, kteří jak přístupem na tréninku, tak na hřišti, nemohou hrát 1.A třídu. Čekají nás poslední tři utkání podzimu, tak snad se někteří hráči zamyslí a začnou chodit na trénink a v zápase odvedou maximální výkon.

kapitán Karel Drda:
Kdybychom v zápase proti Kloboukům v první půli prohrávali 0:3, tak nikdo na to nic neřekne. Naštěstí jsme se kousli a i když jsme tekli 0:1 o poločase, tak druhá půle byla už v naší režii. Nakonec jsme vybojovali důležité 3 body. Pořád ale máme obrovské nedostatky v každé řadě. V druhém domácím utkání dojelo Vidče na správné derby, bohužel pro nás se špatným výsledkem i předvedenou hrou. První půle zase tragická a gól z přímáku a z penalty a do šatny jsme šli s hlavami dolů s výsledkem 0:2 pro hosty. Po půli jsme si nešťastně dali vlastní gól. V 75 min. jsme dali na 1:3 a vidčani znervózněli. Po chvíli dal Voky na 2:3 a začali jsme je tlačit. Byly tam nějaké náznaky a je velká škoda, že jsme nepřidali i třetí gól. V naší hře, není žádný systém. Začíná to už při tréninkové docházce. Je pár lidí, kteří chodí stabilně, ale na to, že zápas hraje 11 lidí, tak to je opravdu málo. Mohl bych pokračovat i dále, ale myslím si, že na závěrečné si sedneme a všechny nedostatky si z analyzujeme a rozhodneme, co dál. Protože pokračovat v tomhle se určitě nikomu z nás nechce!